Avaleht
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Avaleht

Aforismid, mõtteterad, lühijutud - kõik siia !


You are not connected. Please login or register

Lemmikud aforismid.

3 posters

Go down  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1]

1Lemmikud aforismid. Empty Lemmikud aforismid. Esm Juul 20, 2009 9:21 pm

kissenmissen

kissenmissen

Teie lemmikud aforismid postitage palun siia! Neid võib olla üks, võib olla mitu. Smile

2Lemmikud aforismid. Empty Re: Lemmikud aforismid. Kolm Juul 22, 2009 12:11 am

JustWithYou-

JustWithYou-

Lemmikuid on oii, kui palju, aga ma siis ikka proovin mõned siis saada.

Tüdruk: Tsau .

Poiss: No ?
Tüdruk: Sa tõesti meeldid mulle. Ja ma... ma arvan et ma olen sinusse armunud.
Poiss: Ok?
Tüdruk: Mismõttes "ok"?
Poiss: Sa ei meeldi mulle nii...
Tüdruk: Miks mitte?
Poiss: Ma ei saa sulle öelda... võib-olla teine kord...

Sellest ajast küsis tüdruk igakord kui ta poissi nägi poisilt , " Miks mitte ? " , ja ta vastus oli ikka ja alati sama "Ma ütlen sulle hiljem, jumal küll .." Lõpuks viskas tüdrukul üle .

Tüdruk: Ma olen sellest tüdinenud. Ütle mulle miks ma sulle ei meeldi!
Poiss : Kas sa TÕESTI tahad teada miks ?
Tüdruk: Jah!
Poiss: Sellepärast, et sa oled koledam kui MISKI MUU! Mis mõtet on käia kellegagi, kes ei ole ilus ? Nii, kas sa palun saad lihtsalt mind üksi jätta ?! GOD ..
Tüdruk: Aga... ma ...
Poiss: Ole vait ja jäta mind üksi !

Poiss lahkub, tüdruk jääb sinna istuma .. nuttes endal silmi peast välja .. Siis ta mobiil heliseb ..

Tüdruk: Jah ?
Ema: Kallis? Ma tahan et sa koju läheksid, okei? Ma tulen ka töölt paari tunni pärast koju.
Tüdruk: Okei.
Ema: Ma armastan Sind.
Tüdruk: Ma armastan Sind ka, ema.
Ema: Tsau siis.
Tüdruk: Tsau ..

Tüdruk läheb otse koju, ja kui ta sinna jõuab , läheb ta vannituppa ja vaatab peeglisse.

Ta ütleb: " Ma pole piisavalt ilus... "
Ta hakkas tegutsema .. omaarust teades täpselt mida ta teeb . 2 tundi hiljem saabus tema ema koju ja kuulis kuidas vesi vanni jookseb. Ta läks trepist üles ja leidis sealt koridori mis oli veega üle ujutatud , niisiis koputas ta vannitoa uksele..
Ema: Kallis? On sul kõik korras?

Ta avas ukse. Ta oli šhokeeritud. Vann ajas üle, ja kogu vesi oli punaseks värvunud. Ta kõndis lähemale , et näha mis vannis on ja karjatas. Seal lamas tema väike tüdruk, lõigetega üle kogu näo ja randmete. Tema ema kõndis tahapoole ja tahtis helistada politseisse, kui ta märkas midagi peeglil. Seal seisis kiri :

Olen ma nüüd piisavalt ilus ?


*I'm Not A Complete Idiot - Some Parts Are Missing. ^^
*Ära lükka homsele neid tegevusi, mida saaks lükata ülehomsele.
*Elu on nagu sibul, mida kooritakse nuttes
*Seletada saab kõike , ainult mitte kõigile .
*Maailma lõpus on kohvik , kus kohtume me kõik
*Kui laps sarnaneb isaga, on tegemist pärilikkusega. Kui ta sarnaneb naabrimehega, on tegemist väliskeskkonna mõjudega.
*Simple music can make you sing, a simple hug can make you feel better, simple things can make you happy; I hope my simple hello will make you smile.
*Meile on antud 2 kõrva ja ainult 1 keel selleks, et me võiksime rohkem kuulata ja vähem rääkida

Like a Star @ heaven *Esimene suudlus tekkis kui isane roomaja lakkus emast andes selgel kuid delikaatsel moel mõista et to on sama maitsev kui see putukas kelle ta eelmine päev lõunaks oli söönud Smile
*Oli kord üks väike tüdruk ,
tal oli alati kaasas üks mõmmi , mõmmi kellest ta tõesti hoolis . See
mõmmi oli tal alati ja igalpool kaasas , kunagi ta ei jätnud seda
mõmmit maha . Kuni päevani mil ta enam seda mõmmit ei leidnud . Ta
otsis seda mitu päeva , isegi mitu nädalat , aga ei , mõmmi oli
kadunud . Aga mõmmi võttis endaga kaasa ühe tähtsa asja , selle väikse
tüdruku südame ..
*Enesetapu vale
Olen ennast sünnist saati tapnud. Vananen igapäevaga ja tunnen isegi veidi hirmu. Ei, mitte surma ees! Kardan elada jäänud päevi. Surm ei jää aga sammugi maha. Iga hetkega muutun valelikumaks. Salakavalus võtab maad igas hingesopis.

Kuulen kellegi hüüdu: "Ta ei hinda! Kontrollige pulssi! Ma ei tunne seda…" No teate, olete ikka imelikud küll. Aitab näitemängust. Ma olen ju siin. Issake, ise te näete välja, nagu oleks teil kõigil süda seiskunud… "Kutsuge arst! Ruttu!" No aitab naljast, lähme nüüd laiali. Tahan tõusta, kuid osa minust jääb elutult lebama. "Mul on väga kahju, kuid me ei saa enam midagi teha." Mida ei saa teha?! Hei! Ärge toppige seda lina mu näole! Kuhu te mind viite? Laske mind ometigi välja! Tehke lahti! Ma ei taha nende laipadega siin üks olla! Ma ju kardan! See nali läheb liiale, kas te ei arva?

Imelik, mulle pole kogu elu jooksul nii palju lilli toodud. Oleksin siis ehk tänanudki, aga nüüd… "Ta oli nii kallis…", "…nii armas…", "Ilus terve tüdruk…" "Miks nii vara?" See on kõik mida kuulen. Kas tõesti olen nüüd tagant järele nii puhas ja õige? NOJAH, SURNUTEST JU HALBA EI RÄÄGITA

3Lemmikud aforismid. Empty Re: Lemmikud aforismid. Teis Märts 29, 2011 3:18 pm

saarekaz



JustWithYou- kirjutas:Lemmikuid on oii, kui palju, aga ma siis ikka proovin mõned siis saada.

Tüdruk: Tsau .

Poiss: No ?
Tüdruk: Sa tõesti meeldid mulle. Ja ma... ma arvan et ma olen sinusse armunud.
Poiss: Ok?
Tüdruk: Mismõttes "ok"?
Poiss: Sa ei meeldi mulle nii...
Tüdruk: Miks mitte?
Poiss: Ma ei saa sulle öelda... võib-olla teine kord...

Sellest ajast küsis tüdruk igakord kui ta poissi nägi poisilt , " Miks mitte ? " , ja ta vastus oli ikka ja alati sama "Ma ütlen sulle hiljem, jumal küll .." Lõpuks viskas tüdrukul üle .

Tüdruk: Ma olen sellest tüdinenud. Ütle mulle miks ma sulle ei meeldi!
Poiss : Kas sa TÕESTI tahad teada miks ?
Tüdruk: Jah!
Poiss: Sellepärast, et sa oled koledam kui MISKI MUU! Mis mõtet on käia kellegagi, kes ei ole ilus ? Nii, kas sa palun saad lihtsalt mind üksi jätta ?! GOD ..
Tüdruk: Aga... ma ...
Poiss: Ole vait ja jäta mind üksi !

Poiss lahkub, tüdruk jääb sinna istuma .. nuttes endal silmi peast välja .. Siis ta mobiil heliseb ..

Tüdruk: Jah ?
Ema: Kallis? Ma tahan et sa koju läheksid, okei? Ma tulen ka töölt paari tunni pärast koju.
Tüdruk: Okei.
Ema: Ma armastan Sind.
Tüdruk: Ma armastan Sind ka, ema.
Ema: Tsau siis.
Tüdruk: Tsau ..

Tüdruk läheb otse koju, ja kui ta sinna jõuab , läheb ta vannituppa ja vaatab peeglisse.

Ta ütleb: " Ma pole piisavalt ilus... "
Ta hakkas tegutsema .. omaarust teades täpselt mida ta teeb . 2 tundi hiljem saabus tema ema koju ja kuulis kuidas vesi vanni jookseb. Ta läks trepist üles ja leidis sealt koridori mis oli veega üle ujutatud , niisiis koputas ta vannitoa uksele..
Ema: Kallis? On sul kõik korras?

Ta avas ukse. Ta oli šhokeeritud. Vann ajas üle, ja kogu vesi oli punaseks värvunud. Ta kõndis lähemale , et näha mis vannis on ja karjatas. Seal lamas tema väike tüdruk, lõigetega üle kogu näo ja randmete. Tema ema kõndis tahapoole ja tahtis helistada politseisse, kui ta märkas midagi peeglil. Seal seisis kiri :

Olen ma nüüd piisavalt ilus ?



Pigem on see ju jutt mille on väga kurb lõpp?

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1]

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele